Zvanīt: +371 22022229
Aizvērt

Sīkdatņu cookie lietošana

Mūsu lapa izmanto sīkfailus (cookies), lai saglabātu informāciju par Jūsu veiktajām darbībām lapā un nodrošinātu Jums ērtu lapas attēlojumu. Vai piekrītat sīkfailu saglabāšanai?
Ziedu piegāde, info tālrunis: +371 22022229 birojs@rigasziedi.lv
16. jūnijs, Vārda dienu svin:
Justīne, Juta

Ziedu pušķis Vasaras Mirdzums

Kods: ZP1061
Apraksts

Ziedu pušķis Vasaras Mirdzums ir perfekta izvēle, lai piešķirtu dienai gaišu un vasarīgu noskaņojumu. Šī ziedu kompozīcija ir veidota no krāšņām rozēm, elegantiem orhidejas cymbidium ziediem, maigām lizantēm, romantiskiem ranunkuļiem, svaigām tulpēm, zaļumiem un smaržīgām lefkojām. Kopā 19 ziedi un zaļumi ir savienoti harmoniskā un acij tīkamā kompozīcijā, kas izstaro vieglumu un vasaras sajūtu.

Kopā ar ziediem jūs saņemsiet arī dekoratīvo iepakojumu un elegantu satīna lentu, kas piešķir papildu krāšņumu šai ziedu kompozīcijai. Kā papildu bonuss, komplektā ir arī bezmaksas apsveikuma kartīte, kurā varat uzrakstīt personīgu vēstījumu.

Vasaras Mirdzums ir ideāls veids, kā izteikt savas jūtas, novēlēt laimi un mieru, vai vienkārši piepildīt telpu ar vasaras mirdzumu. Šis pušķis ir radīts, lai radītu prieku un sajūsmu, un tas noteikti to panāks. Piešķiriet savai dienai gaismu ar šo vasarīgi gaisīgo ziedu kompozīciju!

Pušķu (iepakojumu) skaits :
EUR 74.99

[[filteredItems]] Atsauksme/-s

[[review.author]],
Novērtēja:
[[review.rating / 100 * 5]]/5
[[review.text]]

Pievienot komentāru

Tavs vērtējums:*

© Copyright RigasZiedi.lv - Ziedu piegāde