Zvanīt: +371 22022229
Aizvērt

Sīkdatņu cookie lietošana

Mūsu lapa izmanto sīkfailus (cookies), lai saglabātu informāciju par Jūsu veiktajām darbībām lapā un nodrošinātu Jums ērtu lapas attēlojumu. Vai piekrītat sīkfailu saglabāšanai?
Ziedu piegāde, info tālrunis: +371 22022229 birojs@rigasziedi.lv
27. maijs, Vārda dienu svin:
Dzidra, Gunita, Loreta, Dzidris

Ziedu piegādes noteikumi

Ziedu piegāde Rīgā

Ziedu piegādi veic Rīgas Ziedi kurjers. Ziedu piegāde tiek veikta katru dienu.

Rīgā ziedu piegāde tiek veikta pasūtījuma dienā 2-3 stundu laikā no pasūtījuma apmaksas brīža. Ziedu piegāde laikā no plkst. 09:00 lidz 23:00 tiek veikta, ar nosacījumu, ka pasūtījums ir veikts un apmaksāts līdz konkrētās dienas plkst. 19:00.

Ziedu piegāde ārpus Rīgas.

Ziedu piegāde ārpus Rīgas (Ādaži, Jūrmala, Babīte, Carnikava, Garkalne, Ikšķile, Ķekava, Mārupe, Piņķi, Ogre, Olaine, Salaspils, Ulbroka u.c.) tiek veikta pasūtijuma dienā 3–4 stundu laikā no pasūtījuma apmaksas brīža. Ziedu piegāde laikā no plkst. 09:00 līdz 23:00 tiek veikta ar nosacījumu, ka pasūtījums ir veikts un apmāksāts līdz komkrētās dienas plkst. 19:00. Ziedu piegādei tiek piemērota piegādes maksa. Piegādes maksa atkarīga no piegādes vietas un laika.

Ziedu piegāde uz https://www.rigasziedi.lv neminētiem reģioniem.

Ziedu piegāde ārpus SIA "Stratēģija 2020" piedāvatājiem piegādes reģioniem ir iespējama tikai atsevišķi vienojoties ar operatoru, zvanot uz telefona numuru +37122022229 vai izmantojot veikala sazinas veidlapu.

Ziedu piegāde ārpus ziedu veikala darba laika.

Piegādes citā Jūsu noradītajā laikā un vietā jāsaskaņo, izmantojot ziedu veikala sazinas veidlapu vai zvanot uz telefona numuru +37122022229 . Vajadzības gadījumā ar Jums sazināsies veikala darbinieks, lai precizētu pasūtījuma izpildes detaļas.

Precīza ziedu piegādes izpilde.

Ziedi vai citas preces tiek piegādātas uz pasutījumā noradīto adresi, pasūtījumā noradītajā piegādes laikā. Precīza pasūtījuma termiņa izpilde iespējama, ja tiek veikta savlaicīga pasūtījuma apmaksa, noradīta precīza piegādes adrese, kontakttelefons, e-pasts, ārdurvju kodi (ja tādi ir), biroja vai uzņēmuma nosaukums un cita piegādei nepieciešamā informācija. Norādītajos piegādes termiņos iespējamas nobīdes, intensīvas satiksmes, lielu sastrēgumu, ziedu saņēmēja vēlmju u.c. neparedzētu situāciju gadījumā.

Ziedu piegādes cena.

Piegādes cenu iespējams uzzināt, ievietojot preci grozā un izvēloties nepieciešamo piegādes datumu, vietu un laiku. Piegādes maksa tiek aprēķināta automātiski un ir redzama tiklīdz pasūtījuma formā tiek ievadīta piegādes adrese.

Atpakaļ

© Copyright RigasZiedi.lv - Ziedu piegāde