Ziedu piegāde, info tālrunis +37125600675, +37122022229, e-pasts: birojs@rigasziedi.lv

Atsauksmes
Здравствуйте, Спасибо вам за доставку цветов сегодня в золитуде, замечательный сервис и прекрасный букет! Получатель в восторге!
Anna
Saulains sveiciens no karstās Rietumaustrālijas! Vēlos pateikties par jūsu servisu un precizitāti, piegādājot šodien skaisto rožu pušķi manai meitai vārda dienā (Rīgā). Dzīvoju Austrālijā un noformēt pasūtījumu bija tik viegli! Kas var būt skaistāks par to, ja \"ziedu acīm pasaule tevī skatās\" ? Lai jums daudz laimīgu klientu un veiksmīgs Jaunais gads!
Sarmīte

Milzīgs paldies!
Ar cieņu,
Anastasija

Anastasija

Dažāda veida ziedu grozi – Rīgas Ziedi

Ikdienā un svētku reizēs izvēlieties Rīgas Ziedu pakalpojumus, jo tieši mēs garantējam ātru un ērtu ziedu iegādi, profesionālu floristu veidotus pušķus un kompozīcijas, plašu ziedu klāstu, kā arī dažādas ērtas apmaksas iespējas. Ja ziedi, ziedu pušķi vai kompozīcijas nepieciešami steidzami – Rīgas Ziedi kurjers piegādi Rīgas pilsētā veiks 2 stundu laikā. Domājot par savu klientu ērtībām, Rīgas Ziedi strādā arī brīvdienās.

Orhidejas puķupodā

Orhidejas puķupodā

94.90 EUR

 3 Orhidejas puķu podā.

Puķupoda krāsa var atšķirties no attēlā redzamā puķupoda

Uzņēmums piedāvā dažāda veida ziedu kompozīcijas grozos, kas būs speciāli piemērotas dažādiem svētkiem - jubilejām, kāzām, gada dienām, kā arī romantiskos brīžos un citās svinīgās reizēs. Apsveiciet savu mīļoto – uzdāviniet neaizmirstamu rožu grozu ar 29 sarkanām un rozā rozēm un zaļumiem. Bet ja vēlaties ko krāsaināku, izvēlieties ziedu grozu ar dzeltenām rozēm un orhidejām, kuru kompozīcija ir papildināta ar sīkziediem vai frēzijām un zaļumiem. Rīgas Ziedi piedāvājumā ir arī citi burvīgi un krāšņi ziedu grozi, ziedu kompozīcijas, pušķi par īpaši izdevīgām cenām.

Rīgas Ziedi piedāvā kvalitatīvu servisu un nodrošina -

  • Ziedu piegādi Rīgā 2 stundu laikā, Jūrmalā 3 stundu laikā;
  • Kompānija veic piegādes katru dienu no 09:00 - 23:00, arī brīvdienās un svētkos;
  • Rīgas Ziedi saviem klientiem piedāvā bezmaksas ziedu piegādi Rīgā, darba dienās no 09:00 - 21:00;
  • Iegādājoties ziedus firmas veikalā Rīgā Tallinas ielā 83 – Jūs saņemsiet 10% atlaidi;
  • Grieztie ziedi tiks noformēti kā pušķi bez papildu maksas.

Ikvienā svētku reizē kompānija piedāvā bezmaksas vēlējumu kartiņu,kas tiks pieskaņota ziedu krāsai vai notikumam.Pasūtītiet ziedus zvanot pa tālruņa nummuru +37120018499, vai rakstot e-pastu: birojs@rigasziedi.lv